Tritech Patent, Fİkrİ Haklar sektöründe Türkİye’nİn önde gelen fİrmalarında yetİşmİş, 15 yıldan fazla tecrübeye sahİp, sektörün her alanı hakkında bİlgİ sahİbİ ve kendİnİ yetİştİren mühendİslerden oluşan bİr ekİp tarafından 2011'de kurulmuş ve kuruluşundan bu yana kadrosunu Fİkrİ Haklar alanının her bölümündekİ İhtİyaçlara cevap verebİlecek yetkİnlİkte profesyonellerle zengİnleştİrmİştİr.

Misyonumuz

Patent & Faydalı Model, Marka, Endüstriyel Tasarım Tescili başta olmak üzere müşterilerimizin Fikri Haklar ile ilgili tüm hizmet ve bilgi gereksinimlerini dinamik ve çözüm odaklı bir şekilde karşılamaktır.

Vizyonumuz

Sürekli olarak fark yaratarak ve ilişkide olduğumuz tüm sektörlere değer katarak Türkiye'nin ve bölgenin önde gelen Fikri Haklar şirketi olmaktır.

En çok patent başvurusu yapan şirketlerin vekiliyiz

Son 3 yıldır patent başvurusu konusunda sektörünün lideri olan Turkcell Teknoloji'nin Fikri Haklar alanındaki tüm gereksinimlerini teknik ve çözüm odaklı bir anlayışla biz karşılıyoruz.

Önde gelen Fikri Haklar kuruluşları tarafından tavsiye ediliyoruz

Dünyaca ünlü IAM Magazine'in her yıl çeşitli değerlendirmelerden sonra açıkladığı "Önde Gelen 1000 Patent Profesyoneli - 2014" listesinde yerimizi aldık.


This Ankara-based IP specialist commenced operations in 2011 and has quickly carved out a strong name for itself on the domestic market. Roundly endorsed by some of the country’s top litigators, who call upon its technical muscle on demanding cases, it also wins warm praise from clients, which appreciate its “rapid response rates” and “ability to work with engineers and guide R&D efforts”.

IAM Magazine, Patent 1000 - The World’s Leading Patent Practitioners, 2014
2040

patent başvurusu


Elektronik, yazılım, otomotiv, enerji, mekanik, kimya gibi alanlarda yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 2000'den fazla patent başvurusu gerçekleştirdik.
2600

marka başvurusu


Bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz için 2011'den bu yana 2500'den fazla marka başvurusu gerçekleştirdik.
300

endüstriyel tasarım tescili başvurusu


Ürünlerinin dış görünülerini korumak isteyen müşterilerimiz için 300'den fazla tasarım tescili başvurusunda bulunduk.
17

yıllık deneyim


Tüm bunları ve daha fazlasını sektörde 17 yıllık deneyimi bulunan tecrübeli çalışanlarımızın birikimlerini artık Tritech Patent'te hizmete dönüştürüyor olmaları sayesinde yaptık.